سوالات متداول

در این صفحه برخی از مهم ترین سوالات کاربران را به صورت مختصر و مفید، پاسخ داده ایم!

سوالات متداول درباره قالب وردپرس

آیا میتوانم یک قالب وردپرس بیاتم را در چند سایت نصب کنم؟

بله. در بیاتم برای احترام به کاربران خودمان قالب های وردپرس را کد گذاری و قفل نمی کنیم و شما میتوانید به راحتی با خرید قالب در چند وبسایت مختلف از آن استفاده کنید.

در صورت استفاده قالب وردپرس در چند سایت؛ چطور پشتیبانی میکنید؟

هنگام خرید قالب، شما یک دامنه ثبت میکنید (غیرقابل تغییر می باشد) که کلیه خدمات پشتیبانی بیاتم در دامنه ثبت شده صورت میپذیرد و بجز آن دامنه به هیچ دامنه ی دیگری خدمات پشتیبانی ارائه نمیگردد.

نصب پیش نمایش (دمو) قالب وردپرس چقدر طول میکشد؟

کلیه قالب های وردپرسی که از بیاتم خریداری میکنید، حاوی بسته نصبی با یک کلیک هستند (بسته نصبی افزونه Duplicator) به هر طریق اگر تمایل داشته باشید میتوانید درخواست خودتان را از طریق تیکت برای نصب دمو قالب وردپرس ثبت کنید تا نصب دمو را انجام دهیم.

آیا دمو در سایت فعال نصب می شود؟

خیر. ما به هیچ وجه در سایت های فعال دموی قالب های وردپرس را نصب نمیکنیم و صرفا قالب را به همراه افزونه های مورد نیاز در وبسایت فعال شما نصب و صفحه های آن را برایتان درون ریزی میکنیم.

سوالات متداول درباره افزونه وردپرس

آیا میتوانم یک افزونه وردپرس خریداری شده از بیاتم را در چند سایت نصب کنم؟

بله. در بیاتم برای احترام به کاربران خودمان افزونه های وردپرس را کد گذاری و قفل نمی کنیم و شما میتوانید به راحتی با خرید افزونه در چند وبسایت مختلف از آن استفاده کنید.

در صورت استفاده افزونه وردپرس در چند سایت؛ چطور پشتیبانی میکنید؟

هنگام خرید افزونه، شما یک دامنه ثبت میکنید (غیرقابل تغییر می باشد) که کلیه خدمات پشتیبانی بیاتم در دامنه ثبت شده صورت میپذیرد و بجز آن دامنه به هیچ دامنه ی دیگری خدمات پشتیبانی ارائه نمیگردد.

نصب پیش نمایش (دمو) افزونه وردپرس چقدر طول میکشد؟

کلیه افزونه های وردپرسی که از بیاتم خریداری میکنید، فاقد دمو می باشند و شما باید با توجه به نیاز خودتان افزونه را پیکربندی و از آن استفاده کنید.

آیا افزونه را در وبسایت فعال نصب میکنید؟

بله. برای نصب افزونه پیش از هرکاری شما باید یک نسخه بک آپ کامل از وبسایت خودتان تهیه کنید و سپس درخواست خودتان را برای نصب افزونه از طریق تیکت ثبت کنید.

سوالات متداول درباره بازگشت وجه

آیا بازگشت وجه به حساب شخصی دارید؟

بله. برای اطلاع از شرایط بازگشت وجه و دریافت جزئیات دقیق لطفا به صفحه «بازگشت وجه» مراجعه کنید و پس از تکمیل اطلاعات مربوط به بازگشت وجه؛ از طریق پنل کاربری خودتان درخواست بازگشت وجه را ثبت کنید.

آیا امکان لغو سفارش به صورت کامل وجود داره؟

بله. در صورتیکه شما محصول خریداری شده را دانلود نکرده باشید؛ مبلغ واریز شده به حساب شما عودت داده میشود. برای اطلاع از شرایط بازگشت وجه و دریافت جزئیات دقیق لطفا به صفحه «بازگشت وجه» مراجعه کنید و پس از تکمیل اطلاعات مربوط به بازگشت وجه؛ از طریق پنل کاربری خودتان درخواست بازگشت وجه را ثبت کنید.

سوالی دارید؟

لطفا در صورت وجود هرگونه ابهام؛ سوالات خودتان را از طریق صفحه تماس با ما، برایمان ارسال  کنید!